Zakončení poháru O dráčka Soptíka 2013

Již několik let je  Okresním sdružením hasičů v Semilech pro družstva mladých hasičů pořádán pohár O dráčka Soptíka. Ten se skládá ze série soutěží a na závěr se koná slavnostní vyhodnocení. V letošním roce 2013 toto vyhodnocení pořádal SDH Mašov. Přestože se ho nezúčastnila zdaleka všechna družstva, která v letošním poháru soutěžila, byl sál místní sokolovny zaplněn dětmi, na kterých je vidět, že práce věnovaná u hasičských sborů mládeži stojí za to. Doufáme, že se u nás všem líbilo, vítězům blahopřejeme a všem přejeme mnoho štěstí v dalších soutěžích.

Perfektní fotogalerie je už na stránkách SDH Bozkov: www.sokolovnabozkov.cz/hasici2013/soptikvyhlaseni2013/, kde je také možné vidět i spoustu fotek z průběhu poháru. Proto ode mne jen několik fotek na doplnění.