Výroční valná hromada 30. 11. 2013

Několik obrázků z naší výroční valné hromady, která se konala 30. listopadu 2013 v restauraci Na návsi. Jako obvykle zde byli přítomní seznámeni se zprávami o činnosti a hospodaření sboru v uplynulém roce, byla předána čestná uznání a také bylo odhlasováno přijetí nových členů sboru a změny ve výkonném výboru. V letošní diskuzi bylo využito návštěvy starosty a místostarosty Turnova, na které byla vznesena řada otázek i kritika, týkající se zejména, již dlouho slibované, ale stále odkládané, opravy mašovské návse. V příspěvcích hostů byla činnost sboru dobře hodnocena a bylo nám přáno, ať se nám daří i v dalším roce. Na závěr starosta br. Hruša popřál všem šťastné vánoce a Nový rok a pozval je na mikulášskou nadílku a hasičský ples. Po ukončení schůze byla, jak je dobrým zvykem, podávána večeře. K poslednímu obrázku zbývá dodat, že během schůze bylá rozsvícena vánoční světélka na stromku před zbrojnicí.