Výroční valná hromada 29. 11. 2014

Naše letošní valná hromada se konala 29. listopadu na sále mašovské sokolovny. Významná byla tím, že se konala v roce 130. výročí sboru a také při ní proběhly volby výkonného výboru na dalších 5 let. Účast členů nakonec nebyla tak velká jak se očekávalo a rovněž hostů dorazila jen část. Přesto tu byli starosta Turnova Ing. Hocke, starosta OSH Semily br. Miksánek, velitel okrsku br. Bartejs a delegáti ze SDH Daliměřice, Kadeřavec a Pelešany. Schůzi zahájil a řídil starosta sboru bratr Hruša, jednatel bratr Kos seznámil přítomné s historií sboru a s činností za uplynulý rok. Podrobnosti o činnosti mládeže doplnil br. Čapek. Zprávu o hospodaření přečetla sestra Feiklová a bratr Boček přednesl zprávu revizní. Volby řídil náměstek starosty bratr Hason. U příležitosti výročí sboru byla vybraným členům předána řada ocenění za jejich činnost. Také sbor obdržel ocenění z rukou bratra Miksánka. Po diskuzi a večeři přečetl velitel bratr Kočí návrh na usnesení z valné hromady, které bylo schváleno. Poté se pokračovalo ve volné zábavě.